Woda oczyszczona w naczyniach miedzianych


Kiedy wlejemy wodę do naczynia miedzianego, rozpoczyna się proces jonizacji. Miedź generuje rodzaj energii elektromagnetycznej. Innymi słowy, metal ten emituje niezwykle ważną dla naszego zdrowia częstotliwość. Picie wody z takiego naczynia posiada szereg korzyści zdrowotnych.

Miedź zaliczana jest w przyrodzie do metalu o cechach tzw. oligodynamicznych, czyli jest metalem, który niszczy mikroorganizmy i wirusy.

Niewskazane jest również zmiękczanie tzw. wody twardej, ponieważ eliminuje się z niej w sten sposób bardzo istotny dla człowieka magnez i wapń.

Picie wody z naczynia miedzianego jest niezwykle ważne także z punktu widzenia pH (równowagi kwasowo-zasadowej).

Naczynie miedziane w którym przechowywana jest woda odnawia jej witalność, jonizuje, energetyzuje i równoważy jej pH. Dzięki temu procesowi pijemy wodę „żywą”, która jest skuteczniej wchłaniana przez komórki, bardziej nas nawilża i pomaga neutralizować toksyny w organizmie. Miedź jako silny przeciwutleniacz zapobiega procesom starzenia się komórek poprzez niszczenie wolnych rodników w naszym organizmie. Innymi słowy, powstrzymuje ona choroby degeneracyjne.

Jej silne właściwości przeciwzapalne pomagają także przy bólach stawów. Jest niezbędna do produkcji hemoglobiny i melaniny oraz wytrzymałości kości. Reguluje proces wchłaniania się żelaza w organizmie. Pomaga w tworzeniu się nowych komórek. Minerał ten umożliwia przebieg normalnego procesu metabolicznego w związku z aminokwasami i witaminami. Wiele enzymów może działać prawidłowo tylko w obecności miedzi. Organizm wówczas lepiej absorbuje wszystkie składniki odżywcze z żywności oraz łatwiej wydala produkty przemiany materii.

Naukowo potwierdzono, że miedź bierze udział w syntezie fosfolipidów, czyli pomaga w tworzeniu osłonek mielinowych, które są rodzajem środka przewodzenia, dzięki czemu nasz mózg działa szybciej.

ŚREDNI KOSZT W SKALI 5-CIU LAT PICIA WODY OCZYSZCZANEJ W NACZYNIU MIEDZIANYM, PRZEZ CZTERO OSOBOWĄ RODZINĘ TO OK. 260 ZŁ.

Newsletter